אודותינו

ברוכים הבאים לנישא

חברת נישא מספקת שירותי הפצה ושליחויות עבור עוסקים, חברות פרטיות וגופים ציבוריים.

אנו מציעים ללקוחותינו חברת הפצה ושליחויות המשכללת את אמצעיה ושירותיה באופן מתמיד בכדי להבטיח את הגעתו בזמן של המשלוח ליעדו וכדי לאפשר פיקוח מתמיד ובזמן אמת על כל משימה שאנו מתחייבים לבצע עבור לקוחותינו. נישא מבטיחה תפוקוד אופטימאלי, מהיר ואמין.

 לנישא צוות ניהולי, תפעולי ומקצועי מנוסה ומיומן ושירות ממוחשב המאפשר מעקב אחר התקדמות המשלוח. ברשותינו מערך כלי רכב רבים ומגוונים, מקטנועים ועד למשאיות,

המקצועיות והיעילות מאפיינים את כל שירותינו ואנו מציעים התאמה של השירות לצרכיו היחודיים של כל לקוח. תודעת השירות הגבוהה מעניקה ללקוחותינו שירות המהווה גורם התורם תרומה חשובה לקידום פעילותם המקצועית והעסקית.

אנו מציעים שירותי הפצה ושליחויות מגוונים שלא רק העברת דבר דואר או מסירת חבילה לנמען כלולות בהם, אלא גם הפצת חומר שיווקי או פרסומי, העברת ממצאים משפטיים ורפואיים ובלדרות של סוגי סחורות שונים.

אנו מציעים מערך שליחויות משפטיות מקצועי ואנו מתמצאים במערכת המשפטית והמנהלית. בידינו אמצעים מיוחדים שיאפשרו ללקוחותינו להתמודד גם עם נמענים שנמנעים במכוון מקבלת הדואר, לרבות כלים המאפשרים את איתורם.

אנו מציעים את שירותינו מחדרה ועד גדרה ובמקרה הצורך אף מעבר לכך ואף בחו"ל. כמו כן, אנו ערוכים לטפל בדחיפות במקרים בהם נדרשות שליחויות מיוחדות מפאת גודל או רגישות החבילה או מפאת לוח הזמנים הקצר המיוחד הנדרש לשילוח. במקרים בהם נדרש שירות חריג של בלדרות, איתור, הפצה או הובלה ואחסון אנו ערוכים לענות על כל דרישה...

ברשותינו מוקד המאויש 7/24 והערוך לפתרון בעיות שעלולות להתעורר בזמן אמת במהלך השליחות, מרגע ביצוע ההזמנה ועד לרגע קבלת המשלוח ביעד המבוקש .בידינו שירות העוקב אחר המשלוח על מנת לאתרו בכל שלב ושלב ובכל רגע נתון.

שליחנו עושים את עבודתם נאמנה, באדיבות ובסבלנות מאחר ומשימתנו העיקרית היא לספק לכם תחושה שיומכם מתנהל באין מפריע כשאנו אמונים על משימת השליחות. שליחינו מגיעים לכל יעד ביתר קלות, הם מכירים את השטח בו הם פועלים ויודעים אילו נתיבי תנועה עמוסים בכל שעה משעות היום. שליחינו אמונים על סודיות ומחויבים לשמירתה כשמדובר במסמכים רגישים, מסווגים או פרטיים והם מנוסים ומיומנים בפתרון תקלות ובטיפול במקרים דחופים.

נשמח להפגש בכדי לפרט את מכלול השירותים שאנו מציעים....

 

לקוחות וממליצים

...........

אודות

חברתנו הוקמה ע"מ לתת מענה בשטח לל חברתנו הוקמה ע"מ לתת מענה בשטח לל חברתנו הוקמה ע"מ לתת מענה בשטח לל חברתנו הוקמה ע"מ לתת מענה בשטח לל!

צור קשר

לוחמי הגטו 57 הרצליה
טלפון: 03-1234567
מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
נייד: 052-507-1376
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…