שרותים

נישא מציעה ללקוחותיה העסקיים מגוון רחב של שירותי שליחויות, משלוחים והפצה. 

אנו מתאימים את שירותינו לכל לקוח, לדרישותיו ולצרכים המאפייניים את ארגונו. לפיכך מקפידה נישא להתאים את השירות באופן אישי לכל לקוחותיה תוך שמירה על מרכיבים חיוניים של דיוק, מהירות, אמינות ואדיבות. מטרתנו היא לקוחות מרוצים הנהנים משירות אישי ואיכותי.

 

 

שליחויות ומשלוחים מהיום למחר

שירותי השליחויות מהיום למחר הם שירותים הכלולים איסוף השליחות, הטובין או כל דבר שליחות אחר עד סיום יום העבודה מן הלקוח, אחסונו במחסנינו והפצתו למחרת היום ליעדיו. שירות זה מתאים בעיקר לעסק העוסק במכירת מוצריו או שירותיו במהלך היום תוך התחייבות לספקם לבית הלקוח או ליעדו למחרת. במהלך יום המכירות או בתומו יאסוף השליח את דבר השליחות ויביאו למחסנינו לצורך מיון ואחסון לילי. למחרת יצאו שליחינו ויביואו את דבר השליחות ליעדו בהתאם להוראות הלקוח.

 

שירות שליחויות מהיום למחר משמש גם כמערך הפצה פרסומי ושיווקי עבור חברות פרסום ושיווק או עבור לקוחות המעוניינים להפיץ מוצרים, מעטפות, חבילות, עלונים, קטלוגים ומבצעי קידום מכירות מיוחדים של מוצריהם ושירותיהם ללקוחות פרטיים לתיבת הדואר או לכל יעד אחר.

 

 

שליחויות מהיום למחר לאתרי אינטרנט

 

המסחר באינטרנט מאפשר ללקוחותינו להציע ולמכור את מוצריהם לקהל הצרכנים הרחב והגעת המוצר אל בית הלקוח לאחר הרכישה במהירות וביעילות המירבית היא חלק בלתי נפרד מתהליך מכירה וקניה באינטרנט. אנו מציעים פתרונות משלוח יעל ומהיר של סחורות ומוצרים הנרכשים בחנויות ואתרי מסחר באינטרנט של לקוחותינו אל יעדיהם. גמישות וזמינות מערך השליחות שאנו מציעים ללקוחותינו מאפשר ביצוע השליחיות מהיום להיום בהתראות קצרות תוך הסתמכות על מערך אחסון ושליחויות המבטיח ביצוע משלוחים מתוזמן היטב בעלויות נמוכות. אנו מציעים ללקוחותינו מערך לוגיסטי המאפשר ללקוחותינו לעמוד בדרישות האחסון הזמני, הזמינות, המהירות והעלות הנדרשים.

 

משלוחים מהיום להיום

 

שירות משלוחים באותו היום מוצע ללקוחות שעבורם מהלך ואופי עסקייהם מבוסס על משלוחים האמורים להגיע ליעדם באותו יום בו הם נאספים מן הלקוח או ממקום איסוף איליו מורה הלקוח. בנוסף, שירות זה מוצע גם לעוסקים הנדרשים, מעת לעת ושלא באופן קבוע להעביר משלוחים דחופים עוד באותו היום. גמישות מערך השליחות שלנו מאפשר ללקוחותינו להעזר במערך השליחיות מהיום להיום אף בהתראות קצרות ולהסתמך על מערך שליחויות המבטיח ביצוע המשלוחים בזמן קצר ובעלויות נמוכות. למעשה, עבור סוג זה של שליחויות המהירות והעלות הם מרכיבים חשובים מאד ולכן אנו מציעים ללקוחותינו מערך לוגיסטי המאפשר ללקוחותינו לעמוד בדרישת הזמינות, המהירות והעלות המאפיינים שירות זה.

בנוסף למשלוחים מהיום להיום אנו מציעים ללקוחותינו שירות אף מהיר יותר המאפשר משלוחים תוך מספר שעות ועד השעה המבוקשת על ידי הלקוח בהתאם לרמות דחיפות שונות מרגע קליטת הזמנת המשלוח על ידינו כדלקמן:

מהיום להיום בסיסי – המשלוח יגיע ליעדו תוך 5 שעות

                מהיום להיום אקספרס – המשלוח יגיע ליעדו תוך 2.5 שעות

                מהיום להיום בהול - המשלוח המגיע ליעדו תוך 90 דקות

 

הצמדת שליח

 

שירות זה מוצע ללקוחות הנזקקים להיקף שליחויות גדול וללקוחות בעלי צרכי שליחויות ייחודיים. במסגרת שירות יחודי זה שליח מטעמנו עומד לרשות הלקוח ועונה על צרכיו באופן בלעדי. שירות השליח הצמוד ללקוח מקל על עבודת האירגון או העסק אליו הוא מוקדש באופן יעיל וחוסך לאירגון הלקוח זמן ומשאבים

נישא מציעה ללקוחותיה שליח ייצוגי, מקצועי ובעל ניסיון הבקיא בפעילות הלקוח ובצרכי אירגונו. השליח הצמוד מותאם לצרכים הייחודיים של הלקוח ובמקרים מסויימים אף יועמד לרשות הלקוח והשליח המוצמד אליו כלי רכב שישמשו בביצוע משימות השליחות וכל ההוצאות הכרוכות בביטוח הרכב והטיפולים השוטפים בו יחולו על נישא

ללקוח שלרשותו מועמד שליח צמוד נחסכות הוצאות הכרוכות בתשלומי הבראה, הפרשות סוציאליות, ימי חופש ויחסי עובד מעביד החלים על חברת על נישא. חברת נישא אחראית להעמדת שליח מקצועי חלופי במקרה של היעדרות השליח

הפצה לתיבות דואר  

שירות ההפצה לתיבות הדואר של נישא מאפשר הפצת מגוון רחב של דברי דאר המגיעים לתיבת הדואר האישית של הנמענים. עיתונים וירחונים, מעטפות, פליירים, קטלוגים, עלונים, חוברות הסברה, קידומי מכירות ודוגמיות מוצרים. מחלקת ההפצה של נישא מציעה ללקוחותינו מערך הפצה רחב ומנוסה המקפיד על הגעת החומר המופץ ליעדו כשהוא מונח בצורה הנדרשת ובתשומת לב רבה.

משלוחי דואר

אנו מספקים איסוף של כל פריטי הדואר מהלקוח, דואגים למיונם על פי יעדיהם, ומפזרים אותם בין הסניפים המבוקשים. כל זאת, תוך הקפדה על עמידה בלוח זמנים. שירות זה מוצע לכל תאגיד ורשות ציבורית ומשמש בעיקר למשלוחי דאר קבועים כגון חשבונות צריכה תקופתיים, קבלות, כתבי אחריות, כרטיסי אשראי, תכתובות שוטפות וכו'.

 

.

Last modified on ראשון, 15 מאי 2016 14:34

לקוחות וממליצים

...........

אודות

חברתנו הוקמה ע"מ לתת מענה בשטח לל חברתנו הוקמה ע"מ לתת מענה בשטח לל חברתנו הוקמה ע"מ לתת מענה בשטח לל חברתנו הוקמה ע"מ לתת מענה בשטח לל!

צור קשר

לוחמי הגטו 57 הרצליה
טלפון: 03-1234567
מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
נייד: 052-507-1376
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…